NextGen Framework
Üyelik Yönetimi

Kolay Üye Yönetimi

Dernek yönetim paneli üzerinden üye bilgilerini kolayca yönetin. Mevcut üyelerinizin sicil numarası, TCKN, ad soyad, cinsiyet, doğum tarihi, kan grubu, il, ilçe, telefon, e-posta bilgilerini panel üzerinden otomatik veya manuel ekleyin.

Bildirim Özelliği

İletişim Kurun

Bildirim özelliği ile tüm üyelerinize veya belirlediğiniz üyelere bildirim gönderebilir etkinliklerinizden, açılışlarınızdan, yemeklerinizden, toplantılarınızdan haberdar edebilirsiniz. Bildirim özelliği ile üyelerinizle iletişimi arttırırken SMS maliyetlerinizden de kurtulmuş olursunuz.

Stunning Graphics
NextGen Framework
Mesaj Özelliği

Mesajınız Var!

Yönetim paneli üzerinden üyelerinizin mobil uygulamanız üzerinden gönderdiği mesajları görebilir ve bu mesajları yanıtlayabilirsiniz.

Aidat Takibi

Aidatları Yönetin

Aidat Takibi özelliği ile aidat borcu olan üyelerinizi görebilir ve bildirim gönderebilirsiniz. Üyeleriniz mobil uygulamanız üzerinde hesabım bölümünde güncel aidat ödemelerini görebilir ve derneğinizin web sayfasından aidatlarını ödeyebilir.

Stunning Graphics
Onlarca Özellik

Avantajlar sunun

Haberler, anket, kurs, etkinlik, bildirim, mesajlaşma, galeri, yayınlar, forum, pazar yeri ve daha birçok özellik. Dernek yönetim ve iletişim çözümlerimiz ile sizde mobil Dünyada yerinizi alın.

100,000+ Dernek Sınırları Kaldırıyor

Sık Sorulan Sorular

Dernek Mobil üyeliği nedir ?

Derneklerin DERNEK MOBİL uygulaması içinde yer aldığı, üyelerin uygulamayı indirdikten sonra derneğinizi listeden seçip TC kimlik numarasıyla giriş yaptığı sistemdir. App store ve Google Play Store'da derneğinizin adı ile yayınlanmaz.

Dernek Özel üyeliği nedir ?

Standart şablonlarımıza derneğinize ait görsel ve logoların yerleştirilmesinden sonra, uygulamanız derneğinizin adıyla ve logosuyla App store ve Google Play Store'da yayınlanır. Dernek özel aboneliğinde geliştirici sertifikaları İnnovia yazılım'a aittir.

Dernek Premium üyeliği nedir ?

Talepleriniz doğrultusunda uygulama tasarımı ve geliştirmeleri yapıldıktan sonra uygulamanız derneğinizin adıyla ve logosuyla App store ve Google Play Store'da yayınlanır.Dernek özel aboneliğinde geliştirici sertifikaları derneğinize aittir.

İstediğim özellikleri satın alabilir miyim?

Dernek Özel üyelik seçeneğinde -Dernek Mobil üyelik seçeneğinde yer alan özelliklere ek olarak- 10 özellikten dilediğinizi seçebilirsiniz.(Aidat Takibi,Anket,Projeler,Anlaşmalı Kurumlar,İş ve İstihdam,Kurullar, Komiteler,Video,Pazar Yeri,Forum)

Neden üyelik gerekli ?

Düzenli olarak içerik yayınlamanızı, yayınladıktan sonra uygulamanızı yönetmenizi ve kullanıcılarla etkileşime geçmenizi sağlayan bu mobil teknoloji sunucularımız üzerinde bulunuyor ve sürekli olarak yeni özelliklerle zenginleştiriliyor. Üye olduğunuz sürece bu yeniliklerden yararlanabilmeniz için üyelik gerekmektedir.

Üyeliğimi nasıl başlatabilirim ?

Derneğinizle ilgili bilgileri [email protected] e-posta adresine gönderdikten sonra sizinle en kısa sürede iletişime geçilecektir. Derneğinizin ihtiyacı olan özellikleri tespit ettikten sonra mobil uygulamanızın hazırlanması için sizden dernek logonuz ve derneğiniz ile ilgili görseller talep edilecek ve uygulamanız hazır hale getirilecektir.

Mobil uygulamam ne kadar sürede yayına geçer ?

Dernek Mobil uygulaması aynı gün, Dernek Özel uygulaması 7 gün, Dernek Premium uygulaması tasarım ve diğer isteklerinize göre yaklaşık 20 gün içerisinde yayına alınmaktadır.

Üyelerimiz uygulamamızı nereden indirebilirler ?

Üyeler uygulamanızı APP Store ve Google Play 'den indirebilirler. Dernek sayfasında ve sosyal medya hesaplarınızda indirme linklerini ve QR kodlarını paylaşabilirsiniz.

Yönetim paneli nedir ?

Size vereceğimiz kullanıcı adı ve şifreyle internet olan tüm cihazlardan ulaşabileceğiniz yönetim paneli ile mobil uygulama içeriğini yönetebilir, üyelerinizi görebilir, üyelik işlemlerini yönetebilirsiniz.

Üyeliğimi nasıl iptal edebilirim ?

Üyeliğinizi 1 yılın sonunda yenilemediğiniz taktirde otomatik olarak sona erecektir. Üyeliğinizi yenilemediğiniz taktirde projeniz 30 güne kadar korunur, 30 günün sonunda üyeliğinizi devam ettirmezseniz sunucularımızdan silinir.