NextGen Framework
Dernek Mobil Yönetim Programı
App Store & Google Play

Yerinizi Alın

Birçok özelliği ile mobil uygulamanız bir hafta içerisinde yayında. Dünyanın neresinde olursa olsun tüm üyelerinize ulaşın. Derneğinizin adı ve logosuyla App Store ve Google Play'de yer alın.

Dernek Mobil Yönetim Programı
Üyelerinizi Arttırın

Evrensel Olun

İletişim çözümlerimiz ile konser, açılış, toplantı, maç, gezi, yemek, panel ve seminer gibi faaliyetlerinizi üyelerinize duyurun, üyelerinizden mesajlar alın bu mesajları yanıtlayın.

Stunning Graphics
NextGen Framework
Dernek Mobil Yönetim Programı
Maliyetlerinizi Azaltın

Sms,Mektup,Fax !

Yönetim paneli üzerinden üyelerinizle kuracağınız iletişim ile Sms,Telefon,Mektup maliyetlerinizi düşürün hatta sıfıra indirin

Dernek Mobil Yönetim Programı
Etkilişimi Arttırın

Üyeleriniz Ne Düşünüyor?

Karar alma süreçlerine anketler düzenleyerek üyelerinizi de dahil edin. Büyük toplantı salonlarına gerek kalmadan üyelerinizin düşüncelerini öğrenin.

Stunning Graphics
Dernek Mobil Yönetim Programı
Bağınızı Güçlendirin

Avantajlar sunun

Üyeleriniz için bir kurumla indirin anlaşması mı yaptınız veya yeni bir istihdam olanağını mı var? İlk üyelerinizin haberi olsun.

100,000+ Dernek Sınırları Kaldırıyor

Sık Sorulan Sorular

Dernek Standart üyeliği nedir ?

Derneklerin DERNEK STANDART uygulaması içinde yer aldığı, üyelerin uygulamayı indirdikten sonra derneğinizi listeden seçip TC kimlik numarasıyla giriş yaptığı sistemdir. App store ve Google Play Store'da derneğinizin adı ile yayınlanmaz.

Dernek Özel üyeliği nedir ?

Standart şablonlarımıza derneğinize ait görsel ve logoların yerleştirilmesinden sonra, uygulamanız derneğinizin adıyla ve logosuyla App store ve Google Play Store'da yayınlanır. Dernek özel aboneliğinde geliştirici sertifikaları İnnovia yazılım'a aittir.

Dernek Sınırsız üyeliği nedir ?

Talepleriniz doğrultusunda uygulama tasarımı ve geliştirmeleri yapıldıktan sonra uygulamanız derneğinizin adıyla ve logosuyla App store ve Google Play Store'da yayınlanır.Dernek özel aboneliğinde geliştirici sertifikaları derneğinize aittir.

İstediğim özellikleri satın alabilir miyim?

Dernek Özel üyelik seçeneğinde -Dernek Standart üyelik seçeneğinde yer alan özelliklere ek olarak- 10 özellikten dilediğinizi seçebilirsiniz.(Aidat Takibi,Anket,Projeler,Anlaşmalı Kurumlar,İş ve İstihdam,Kurullar, Komiteler,Video,Pazar Yeri,Forum)

Neden üyelik gerekli ?

Düzenli olarak içerik yayınlamanızı, yayınladıktan sonra uygulamanızı yönetmenizi ve kullanıcılarla etkileşime geçmenizi sağlayan bu mobil teknoloji sunucularımız üzerinde bulunuyor ve sürekli olarak yeni özelliklerle zenginleştiriliyor. Üye olduğunuz sürece bu yeniliklerden yararlanabilmeniz için üyelik gerekmektedir.

Üyeliğimi nasıl başlatabilirim ?

Derneğinizle ilgili bilgileri [email protected] e-posta adresine gönderdikten sonra sizinle en kısa sürede iletişime geçilecektir. Derneğinizin ihtiyacı olan özellikleri tespit ettikten sonra mobil uygulamanızın hazırlanması için sizden dernek logonuz ve derneğiniz ile ilgili görseller talep edilecek ve uygulamanız hazır hale getirilecektir.

Mobil uygulamam ne kadar sürede yayına geçer ?

Dernek Standart uygulaması aynı gün, Dernek Özel uygulaması 7 gün, Dernek Sınırsız uygulaması tasarım ve diğer isteklerinize göre yaklaşık 20 gün içerisinde yayına alınmaktadır.

Üyelerimiz uygulamamızı nereden indirebilirler ?

Üyeler uygulamanızı APP Store ve Google Play 'den indirebilirler. Dernek sayfasında ve sosyal medya hesaplarınızda indirme linklerini ve QR kodlarını paylaşabilirsiniz.

Yönetim paneli nedir ?

Size vereceğimiz kullanıcı adı ve şifreyle internet olan tüm cihazlardan ulaşabileceğiniz yönetim paneli ile mobil uygulama içeriğini yönetebilir, üyelerinizi görebilir, üyelik işlemlerini yönetebilirsiniz.

Üyeliğimi nasıl iptal edebilirim ?

Üyeliğinizi 1 yılın sonunda yenilemediğiniz taktirde otomatik olarak sona erecektir. Üyeliğinizi yenilemediğiniz taktirde projeniz 30 güne kadar korunur, 30 günün sonunda üyeliğinizi devam ettirmezseniz sunucularımızdan silinir.